Kontakt MPRI BIP MPRI
Jesteśmy deweloperem Twojego komfortu.

Inwestycje MPRI

Poznaj inwestycje mieszkaniowe dla wymagających i zamieszkaj w apartamentach z widokiem na panoramę Warszawy! Pragniesz stać się właścicielem cichego i funkcjonalnego mieszkania lub wyjątkowego apartamentu położonego w prestiżowej dzielnicy? Zależy Ci na tym, by wynajmowany przez Ciebie lokal użytkowy znajdował się w atrakcyjnej lokalizacji?

W bogatej ofercie MPRO znajdziesz mieszkania i apartamenty oraz lokale użytkowe położone:
-blisko centrum,
-15 minut od centrum Warszawy,
-blisko głównych arterii miasta.

MPRI to warszawski deweloper działający na rynku nieruchomości od 1997 roku. Od początku swojego istnienia kreujemy przestrzeń publiczną starannie wybierając grunty pod nasze inwestycje. Od lat dokopujemy się do najlepszych rozwiązań architektonicznych, a ziarno naszych koncepcji podlewamy odrobiną nowoczesności. Realizując określone inwestycje precyzyjnie odmierzamy porcję funkcjonalności, wygody i elegancji, zasadzając całość w parkowych lokalizacjach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasze projekty to gwarancja wygody, komfortu, to spokój i bezpieczeństwo na lata!

Wybór realizowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych, inwestycji deweloperskich i inwestycji biurowych to czysta oszczędność czasu oraz gwarancja najwyższej jakości usług.  Zaufaj tym, którzy mają klucz do udanych inwestycji i skorzystaj z profesjonalnych usług MPRI!  

Zapraszamy do kontaktu!