Kontakt MPRI BIP MPRI
Jesteśmy deweloperem Twojego komfortu.

dzialalnosc-mpri

Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji (wcześniej Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych Sp. z o.o.) jest inwestorem i wykonawcą budynków biurowych i mieszkaniowych od 1997 roku. Istotnym aspektem naszej działalności jest sprzedaż nowych mieszkań, które łączą w sobie prostotę i funkcjonalność z zastosowaniem ciekawych rozwiązań architektonicznych.
Projekty naszej Spółki - osiedla mieszkaniowe: Przy Oranżerii I, Przy Oranżerii II, Apartamenty Elekcyjna oraz Palmiarnia na Mokotowie to inwestycje, które zdobyły uznanie naszych klientów oraz nagrody i wyróżnienia za ciekawą architekturę i wysokiej jakości wykonawstwo.

Naszym celem jest budowanie wyjątkowych osiedli z najwyższej jakości materiałów naturalnych - kamień, drewno, szkło. Tworzymy wyróżniające się miejsca na mapie miasta, pełne zieleni w parkowych lokalizacjach.

Oferujemy:
- biura na wynajem położone w atrakcyjnych dzielnicach Warszawy,
- nowe mieszkania znajdujące się blisko głównych szlaków komunikacyjnych,
- dogodną lokalizację dla Twojego biznesu,
-a partamenty w parkowych lokalizacjach.  

Tym, co łączy zarówno oferowane przez nas nowe mieszkania, jak i biura na wynajem jest:
- atrakcyjna lokalizacja w centrum (lub z dobrym dojazdem do centrum) Warszawy,
- niebanalny wygląd całości,
- wybór optymalnych rozwiązań technologicznych,
- rozsądny stosunek jakości do ceny.

Z bogatej palety świadczonych przez MPRI usług mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy poszukujący biura na wynajem, rodziny z dziećmi, które potrzebują bezpiecznej i spokojnej przestrzeni do zabawy, jak i miłośnicy wypoczynku wśród zieleni i wylegiwania się na leżaku po pracy.

Wybierz najlepszą lokalizację dla siebie, wybierz MPRI! Przyjdź do naszego biura w Warszawie i poznaj naszą ofertę!