Kontakt MPRI BIP MPRI
Jesteśmy deweloperem Twojego komfortu.

Historia firmy

2015
MPRI Sp. z o.o.

Szukasz biura na wynajem w Warszawie? Chciałbyś skorzystać z usług solidnego i sprawdzonego inwestora i wykonawcy, który ma doświadczenie w budowie obiektów użyteczności publicznej, inwestycji biurowych, usługowych i nowych mieszkań? Zaufaj tym, którzy budują obiekty warszawskie od 1997 roku.

Z dniem 31.07.2015 roku Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych Sp. z o.o. zmieniła nazwę na Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.
 

Inwestycje od 1997

Spółka w 1997 roku rozpoczęła działalność w obszarze budowania obiektów użyteczności publicznej, nowych inwestycji biurowych, usługowych i inwestycji mieszkaniowych znajdujących się na terenie Warszawy oraz wynajmem biur położonych w najlepszych, biznesowych lokalizacjach. 

Nasze inwestycje charakteryzuje wyjątkowa lokalizacja powiązana z bliskim sąsiedztwem warszawskich parków i terenów zieleni.


Pierwszą inwestycją było kameralne osiedle przy ul. Smyczkowej na Mokotowie oddane lokatorom do użytkowania w 1999 roku. Osiedle tworzyły cztery budynki mieszkalne z podziemnym garażem.

 

Przy Oranżerii etap I

Drugim przedsięwzięciem budowlanym spółki był zespół apartamentowy "Przy Oranżerii" usytuowany także na Mokotowie przy ul. Biały Kamień. Jego pierwszy etap składający się z sześciu pięciopiętrowych budynków mieszkalnych z podziemnym garażem, powstawał w latach 2001-2004.
Przy Oranżerii etap II

Drugi etap budowy tego osiedla rozpoczęto w roku 2004 i zlokalizowano wokół zabytkowej palmiarni. Obiekt stanowią trzy połączone pięciopiętrowe budynki mieszkalno-usługowe z usytuowanym pod całością podziemnym garażem. Inwestycja została oddana do użytkowania w roku 2007.

 


Apartamenty Elekcyjna

Wiosną 2009 r. Spółka zakończyła budowę osiedla "Apartamenty Elekcyjna" na warszawskiej Woli w otoczeniu Parku Szymańskiego i Parku Sowińskiego. Inwestycja składa się z 92 mieszkań oraz 3 lokali usługowych dla których przewidziano 146 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

 


 

Troszczymy się o nasze dziedzictwo.

I jesteśmy sentymentalni...

Podkówka

Z tego powodu postanowiliśmy odrestaurować budynek powstały w 1926r., zwany przez nas Podkówką (historyczna siedziba Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Ogrodniczych z którego wywodzi się MPRI). Wzorując się na pierwotnym projekcie, udało nam się odbudować obiekt w 2004 roku.


ul. J. J. Rostafińskich 1, WarszawaPalmiarnia

1 października 2009 została otwarta Palmiarnia po modernizacji historycznego obiektu. Budynek zyskał nową bryłę i przeznaczenie. Celem inwestycji było przywrócenie obiektu warszawiakom, by mieszkańcy stolicy mogli oglądać cenne, stuletnie palmy oraz by zmodernizowany obiekt wpisał się w klimat Warszawy – miasta o nowoczesnym obliczu, ale z ciekawą historią i miejscami, których historia sięga również okresu międzywojennego – lat dwudziestych, złotego wieku Warszawy. 

Palmiarnia na Mokotowie, ul. Biały Kamień
 
 
 
Poszukujemy stale
nowych kierunków rozwoju


Każdego dnia towarzyszy nam myśl, że możemy być jeszcze lepsi.
Pracujemy wytrwale, by stwarzać sobie nowe możliwości rozwoju
i móc zaoferować naszym klientom nieruchomości
(inwestycje mieszkaniowe, biura przeznaczone na wynajem)
znajdujące się w parkowych i atrakcyjnych lokalizacjach.Chcemy doskonalić swoje umiejętności dla siebie, lecz z korzyścią dla mieszkańców Warszawy.
Obecnie nasze główne działalności to:

  • budowa obiektów biurowych i usługowych,
  • wynajem nieruchomości własnych,
  • biura, magazyny, place na wynajem.
     


Mamy wiele planów na przyszłość…